Da li je bio gol? Da li je lopta prešla gol liniju?

srbija-portugal-gol

Stefan Mitrović je sa dve vanserijske intervencije u 93. minutu sačuvao bod Srbiji protiv Portugala – i to sve nakon što smo prvo poluvreme izgubili 2:0.

Istina, imao je Mitrović mnogo sreće što nije bilo VAR tehnologije koja bi gotovo sigurno glavnom arbitru signalizirala da je Ronaldov pogodak bio regularan, ali ne treba zaboraviti da je naš štoper zadržao fantastičnu koncentraciju pošto je odmah potom „odbranio“ i šut Bernarda Silve.

Splet događaja:

90+3′ – DRAMA!

Ronaldo je šutirao u prazan gol, Stefan Mitrović je izbio na gol-liniji, potom još jednom odbranio, a Portugalci su odmah počeli da kukaju da su oštećeni.

Nema VAR tehnologije, sudija je verovao svom instinktu i nije priznao gol!

Ronaldo je pobesneo, svađao se sa ljudima iz lože, bacio je traku…

Srbija je osvojila veliki bod protiv Portugala – 2:2 posle sjajnog drugog poluvremena!