Donacija leđnih prskalica za potrebe dezinfekcije

Како се привредници из Сомбора солидаришу, показује и донација једног привредника, који је граду Сомбору поклонио леђне прскалице за потребе дезинфекције.

Због актуелног ванредног стања и епидемије, где је најважнија дезинфекција, компанија “Агромаркет ДЦ” из Сомбора донирала је граду Сомбору пет моторних леђних прскалица DM14PE – EURO 2.

“Када се поред дезинфекције јавних површина почело и са дезинфекцијом такси возила и угоститељских објеката, ова донација од великог значаја и велики допринос за ефикасност у превенцији ширења корона вируса у Сомбору”, рекао је заменик градоначелнице Антонио Ратковић приликом примопредаје донације.

Надлежни града Сомбора упутили су апел привредницима који желе да помогну и своје активности, производе, услуге и људске капацитете преусмере на мере превенције ширења корона вируса које спроводи град Сомбор, као И да обезбеде помоћ старијим особама и хроничним болесницима, да се обрате на мејл: donacije@sombor.rs

Извор: РТВ (Весна Милановић Симичић)

ПретходниU toku vanrednog stanja – ribokrađa smanjena?
СледећиRegistrovano još 73 zaraženih, ukupno 457 u Srbiji

ОСТАВИТЕ КОМЕНТАР

Напишите коментар!
Молимо Вас упишите име

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.