Memorijalni međunarodni turnir “Igor Anđelković“


U OŠ „22. Oktobar“ u Bačkom Monoštoru, održan je 22. memorijalni međunarodni turnir “Igor Anđelković“. Učestvovalo je 19 klubova iz regiona.

Gosti na turniru: Prof. Dr. Strahinja Tepavčević, predsednik KSV, Dara Novaković, sekretar KSV, ispred BKS, Teodor Rajić-evropski šampion u karateu, Zvonko Bjondić, predsednik Osiječkog karate saveza, Josip Škrablin, potpredsednik Hrvatskog karate saveza, Marija Mrgić, direktorica osnovne škole, Zdenka Mitić, sekretar MZ, Milan Stakić, Predsednik sportskog saveza Sombora, Antonija Nađ Kosanović, članica gradskog veća i Ilija Lalić, sportski savez Sombora.

Medijsko pokrivanje: RTV Sreće, RTV Vojvodina, Somborske novine;

Gosti na otvaranju: Estradna grupa iz Novog Sada „Zvuci s kamena“ (otpevali himnu i tamo je Srbija) i KUD hrvata „Bodrog“, Ženska pjevačka skupina „Kraljice Bodroga“.

Generalni plasman ekipa-domaćin , karate klub „Ravangrad“ nije učestvovao u plasmanu.

  1. Karate klub Mavaši-Novi Sad
  2. Karate klub Panter 2011-Budisava
  3. Karate klub Vukovi-Kula

Najbolji takmičari na turniru:

Zelić Vladimir- 021 Šajkaš

Irina Sabljić- Ravangrad Sombor

Vuković Vukašin- Ravangrad Sombor

Lemić Nikolina- Fortuna Odžaci

Arsić Maja- Zadrugar Lazarevo

Rajić Viktor- Roda Beograd

Gudelj Petar- Eseker Osijek

Takmičenje je otvorio predsednik sportskog saveza Milan Stakić.

Najmlađa takmičarka turnira je Vilhelm Anđela, rođ. 2013 je od organizatora dobila posebno priznanje.

Uspeh takmičara karate kluba Ravangrad je sledeći:

Irina Sabljić-3 zlatne medalje (pojedinačno kate, borbe-34kg i ekipno kate)

Vukašin Vuković-2 zlatne medalje (sportske borbe)

Rukavina Petar- kate 1. mesto

Zejak Nikola, kate 1. mesto

Heđi Aleksandar, kate 1. mesto

Drljača Nikola, kate 1. mesto

Kemer Dejan, seniori 2. mesto

Tamara Vučković, kate 1. mesto

Rica Lea, kate 2. mesto

Hana Dekić, kate 3. mesto

Ilić Luka, kate 3. mesto

Novaković Anđela, kate 1. mesto

Kiš Nives, kate 2. mesto

Čapo Eva, kate 3. mesto

Loknar Anja, kate 2. mesto

Krušković Kornelia, kate 3. mesto

Cirkl Čenge, kate 3. mesto

Kovačević Kristijan, kate 1. mesto

Fico Balaž, kate 3. mesto

Rica Mihaela, kate 3. mesto

Nikolić Aleksandar, borbe-45kg, 3. Mesto i pojedinačno kate 1. mesto

Ostrogonac Valentina, kadetkinje-54kg, 3. mesto

Nemanja Slavić, senior-84kg, 2. mesto

Blanuša Andrej, kate 3. mesto

Mađar Sofija, kate 3. mesto

Balatinac Anastasija, juniorke+59kg, 2. mesto

Kate ekipno-poletarke:

Rica Lea, Hana Dekić i Lara Orban, 2. mesto

Kate ekipno pionirke:

Irina Sabljić, Loknar Anja i Rica Mihaela, 1. mesto

Kate ekipno ženske nade:

Vučković Tamara, Kiš Nives i Krušković Kornelia, 3. mesto

Kate ekipno muške nade:

Rukavina Petar, Zejak Nikola, Nikola Drljača, 2. mesto

Zahvaljujemo se svim donatorima, ljudima dobre volje koji su nesebično pomogli organizaciju ovog, sad već kvalitetnog i tradicionalnog, turnira.

Predsednik organizacionog odbora, Slavko Vuković.


PrethodniMAJSTOR! Đokoviću sportski “Oskar” – četvrti put
SledećiUređaj za kontrolu temperature u plastenicima

OSTAVITE KOMENTAR

Napišite komentar!
Molimo Vas upišite ime

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.