SOMBORSKE ZIMSKE ČAROLIJE 2019/20


21.12.2019. SUBOTA

11-13 Kreativna radionica„Vesele boje“
12:00 Plesna grupaZVERKA
17-19 Kreativna radionica„ Vesele boje“
18:00 Predstava za decu„JEŽEVA KUĆICA“
SVEČANO OTVARANJE
18:30 Hor ŠARENI VOKALI
19:00 Koncert:JOLANA BROWN
20:30 Koncert:URBAN&4

22.12.2019. NEDELJA

11-13 Kreativna radionica „Ko je Grozon?“
12:00 Lutkarska opereta „CRVENKAPA”
12:30 GKUD SOMBOR
13-14 FIJAKER STARI – vožnja fijakerom
17-19 Kreativna radionica„Ko je Grozon?“
18:00 Predstava za decu„MAJMUN MIŠA U ZEMLJI
SLATKIŠA”
19:00 DJ: DEE JAY MINYA RAMONE
20:30 Koncert: LUTKE NA KONCU (tribute to KUD
IDIJOTI

23.12.2019. PONEDELJAK

10-12 Edukativna padionica„Razmisli,zaključi,lakše
nauči“(uzrast 3-6); „Razmisli,zaključi,lakše
nauči“(uzrast 7-12)
12-13 ŠKOLA JAHANJA
17-19 Edukativna padionica„Razmisli,zaključi,lakše
nauči“(uzrast 3-6); „Razmisli,zaključi,lakše
nauči (uzrast 7-12)
18:00 Plesna grupa INANNA
18:30 Mešoviti hor SPD
19-21 MUZIKA IZ STUDIJA

24.12.2019. UTORAK

10-12 Ogledna radionica„Između igre i nauke“
13-14 ŠKOLA KLIZANJA
17-19 Ogledna radionica „Između igre i nauke“
19-21 MUZIKA IZ STUDIJA

25.12.2019. SREDA

10-12 Ogledna radionica„Između nauke i igre“
12-13 FIJAKER STARI – vožnja fijakerom
13-14 ŠKOLA KLIZANJA
17-19 Ogledna radionica„Između nauke i igre“
19-21 MUZIKA IZ STUDIJA

26.12.2019. ČETVRTAK

10-12 Kreativna radionica„Novogodišnja priča“
12-13 ŠKOLA JAHANJA
13-14 ŠKOLA KLIZANJA
17-19 Kreativna radionica„Novogodišnja priča“
18:00 Predstava za decu „NEMAM VREMENA ZA DEDA
“MRAZA”
19:00 Koncert: Z.S.P.
20:30 Koncert:TRILOGY

27.12.2019. PETAK

10-12 Kreativna radionica„Sneško Belić“
13-14 ŠKOLA KLIZANJA
17-19 Kreativna radionica„Sneško Belić“
18:00 Predstava za decu „NOVOGODIŠNJE ŠUMSKE
PITALICE”
19:00 Koncert: 5 MINUTA SLAVE
20:30 Koncert:FIT

28.12.2019. SUBOTA

11-13 Edukativna padionica„Mi se ne bojimo, učimo
da brojimo“(uzrast 3-5); „Čarolije magičnog
abakusa“(uzrast 6-12)
12.00 Plesna grupaRAVANGRAD DANCE
13-14 ŠKOLA KLIZANJA
17-19 Edukativna padionica„Mi se ne bojimo, učimo
da brojimo“(uzrast 3-5); „Čarolije magičnog
abakusa“(uzrast 6-12)
18:00 Predstava za decu„NOVOGODIŠNJE BOJE“
19:00 Klinački žur
20:00 Koncert:VRABAC
20:30 Koncert: SURREAL I FOX

29.12.2019. NEDELJA

11-13 Kreativna radionica„Priče iz davnina“
12.00 Plesna grupa JUMP
13-14 FIJAKER STARI – vožnja fijakerom
13-14 ŠKOLA KLIZANJA
18:00 JUTJUBERI: ANDRIJA JO,
LEA STANKOVIĆ,
NAJBOLJI ORTACI(Ćofi i Lazić),
YASSERSTAIN

30.12.2019. PONEDELJAK

10-12 Kreativna radionica„Svemirska avantura“
12-13 ŠKOLA JAHANJA
17-19 Kreativna radionica„Svemirska avantura“
18:00 Pevačka grupa ČAUŠI
18:30 Pevačke grupe„VAROŠANI” i „VAROŠANKE”
19-21 MUZIKA IZ STUDIJA

31.01.2019. UTORAK

10-12 Novogodišnja kreativna radionica„Rudolfovi
bombončići“
12-13 Klinački novogodišnji žur
13-21 MUZIKA DOBROG RASPOLOŽENJA
21:00 Koncert:LOVE HUNTERS
22:30 Koncert:ALEN ISLAMOVIĆ

01.01.2020. SREDA
17-21 MUZIČKI MIKS

02.01.2020. ČETVRTAK

10-12 Kreativna radionica„Rokenrol valcer“
12-13 ŠKOLA JAHANJA
17-19 Kreativna radionica„Rokenrol valcer“
18:00 Predstava za decu„STIDLJIVA AŽDAJA“
19:00 Koncert: VESELA MAŠINA (tribute to ROKERI S
MORAVU)
20:30 Koncert: NEOZBILJNI PESIMISTI

03.01.2020. PETAK

10-12 Kreativna radionica„Leonardov tajni doručak“
13-14 ŠKOLA KLIZANJA
17-19 Kreativna radionica„Leonardov tajni doručak“
18:00 Predstava za decu„LOPTICA SKOČICA“
19:00 Koncert: RING OF FIRE (tribute to THE DOORS
AND JOHNNY CASH)
20:30 Koncert:DECA LOŠIH MUZIČARA

04.01.2020. SUBOTA

11-13 Edukativna padionica„Avanture malog
mislioca“(uzrast 3-6);
„Poligon spretnih ruku i brzog razmišljanja“
(uzrast 7-12)
12.00 Plesna grupa ZVERKA
13-14 ŠKOLA KLIZANJA
17-19 Edukativna padionica„Avanture malog
mislioca“(uzrast 3-6);
„Poligon spretnih ruku i brzog razmišljanja“
(uzrast 7-12)
18:00 Predstava za decu„ŠUMSKI ORKESTAR“
19:00 Koncert: HUNTING SOULS
20:30 Koncert: RAMBO AMADEUS

05.01.2020. NEDELJA

11-13 Kreativna radionica„Mač u kamenu“
12.00 GKUD SOMBOR
13-14 FIJAKER STARI – vožnja fijakerom
13-14 ŠKOLA KLIZANJA
17-19 Kreativna radionica„Mač u kamenu“
18:00 Predstava za decu„NOVOGODIŠNJI ŠOU“
19:00 Koncert:THE HAT MATTERS
20:30 Koncert: LOTUS

06.01.2020. PONEDELJAK

10-12 Kreativna radionica„U iščekivanju Božića“
13-14 ŠKOLA KLIZANJA
12:00 Predstava za decu„KU KU KUVARICE“
20:30 Koncert: TANJA BANJANIN

Od utorka, 17.12.2019. godine, od 18 časova, počinje sa radom klizalište.
Zbog visokih dnevnih temperatura vazduha, klizalište će u narednih nekoliko dana raditi po izmenjenom rasporedu, odnosno samo u toku poslepodneva u periodu od 18 do 22 čas! Prvog dana ulaz se neće naplaćivati.

SVA DEŠAVANJA SU NA TRGU KOD KLIZALIŠTA!

Turistička Organizacija Grada Sombora

OSTAVITE KOMENTAR

Napišite komentar!
Molimo Vas upišite ime

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.