SOMBORSKE ZIMSKE ČAROLIJE

Foto: Turistička Organizacija Grada Sombora

Kompletan program manifestacije SOMBORSKE ZIMSKE CAROLIJE.

21.12.2018. PETAK

17.00 MASKENBAL

18.00 KIĆENJE JELKI

19.00 DJ FAT BANNY

22.12.2018. SUBOTA

11-13 Kreativna radionica: NOVOGODIŠNJE PISMO

12.00 Plesna grupa: RAVANGRADDANCE

11-13 ŠKOLA JAHANJA

13-14 ŠKOLA KLIZANJA

17-19 Kreativna radionica: NOVOGODIŠNJE PISMO

18.00 Koncert za decu: Studio stranih jezika LINGUA

18.30 SVEČANO OTVARANJE

18.45 Hor: ŠARENI VOKALI

19.30 Bend: WATROGASCI

20.30 Bend: ATOMSKO SKLONIŠTE

23.12.2018. NEDELJA

11-13 Kreativna radionica: NOVOGODIŠNJA MAGIJA

12.00 Plesna grupa: ZVERKA-mini

12-14 FIJAKER STARI-vožnja fijaketom

13-14 ŠKOLA KLIZANJA

17-19 Kreativna radionica: NOVOGODIŠNJA MAGIJA

18 Plesna grupa: JUMP

18.30 Koncert za decu: AVANTURE LETEĆE GITARE

19.30 VEČE INDIJE,promocija knjige: PREŽIVEĆU, Monika Maširević

24.12.2018. PONEDELJAK

10-12 Kreativna radionica: SREĆAN BOŽIĆ I BADNJE VEČE

11-13 ŠKOLA JAHANJA

13-14 ŠKOLA KLIZANJA

17-19 Kreativna radionica: SREĆAN BOŽIĆ I BADNJE VEČE

18.00 Predstava za decu: LOV NA ŠUŠUMIGE

19.00 Ramones Chrismas – PROJECT RAMONES

20.30 Ramones Chrismas – DEE JAY MINYA RAMONE

25.12.2018. UTORAK

10-12 Kreativna radionica: SREĆANA NOVA GODINA

13-14 ŠKOLA KLIZANJA

17-19 Kreativna radionica: SREĆANA NOVA GODINA

18.00 HOR

18.30 Pevačke grupe: ”VAROŠANI” i ”VAROŠANKE”

19.00 Klinački žur: VLADA I GILE

20.00 K’O NEKAD U OSAM

26.12.2018. SREDA

10-12 Kreativna radionica: DEVOJČICA SA ŠIBICAMA

12-14 FIJAKER STARI-vožnja fijaketom

13-14 ŠKOLA KLIZANJA

17-19 Kreativna radionica: DEVOJČICA SA ŠIBICAMA

18.00 Plesna grupa: ZVERKA

19.00 Klinački žur: MINJA SUBOTA

20.00 K’O NEKAD U OSAM

27.12.2018. ČETVRTAK

10-12 Kreativna radionica: RUŽNO PAČE

11-13 ŠKOLA JAHANJA

13-14 ŠKOLA KLIZANJA

17-19 Kreativna radionica: RUŽNO PAČE

18.00 Predstava za decu: OSTRVO SA ŠLAGOM

19.00 Mešoviti hor SPD-a

19.30 Bend: DUO KUM

28.12.2018. PETAK

10-12 Kreativna radionica: NOVOGODIŠNJA IRVASIJADA

13-14 ŠKOLA KLIZANJA

17-19 Kreativna radionica: NOVOGODIŠNJA IRVASIJADA

18.00 Predstava za decu: SNEŽNA KRALJICA

19.00 Bend: 5 MINUTA SLAVE

20.30 Bend: PRLJAVI INSPEKTOR BLAŽA I KLJUNOVI

29.12.2018. SUBOTA

11-13 Kreativna radionica: POTERA ZA ZMAJEM

12.00 Plesna grupa: ZVERKA-mini

11-13 ŠKOLA JAHANJA

13-14 ŠKOLA KLIZANJA

17-19 Kreativna radionica: POTERA ZA ZMAJEM

18.00 Predstava za decu: VEROVALI ILI NE

19.00 Hor: BAJIĆEVI SLAVUJI

19.30 Bend: DOREMI

20.30 Bend: PLUG IN

30.12.2018. NEDELJA

11-13 Kreativna radionica: CAREVO NOVO ODELO I

PRINCEZA U PAPIRNOJ KESI

12.00 HOR

12-14 FIJAKER STARI-vožnja fijaketom

13-14 ŠKOLA KLIZANJA

17-19 Kreativna radionica: CAREVO NOVO ODELO I

PRINCEZA U PAPIRNOJ KESI

18.00 Predstava za decu: DEDA MRAZOV MLEČNI PUT

19.00 Bend: LIMUN I OSTALI NAFTNI DERIVATI

20.00 Bend: ELEKTRIČNI ORGAZAM

31.12.2018. PONEDELJAK

10-12 NOVOGODIŠNJA KREATIVNA RADIONICA

11-13 ŠKOLA JAHANJA

12.00 Predstava za decu na ledu: ELZA I DRUGARI

13.00 Klinački žur: KOLIBRI

14-21 MUZIKA DOBROG RASPOLOŽENJA

21.00 Bend: TRIO AKUSTIK BEND

22.30 Bend: SANJA ILIĆ I BALKANIKA

01.01.2019. YTORAK

17-23 MUZIČKI MIKS

02.01.2019. SREDA

10-12 Kreativna radionica: ZDRAVA HRANA-MANTALNA I PRAVA!

12-14 FIJAKER STARI-vožnja fijaketom

17-19 Kreativna radionica: ZDRAVA HRANA-MANTALNA I PRAVA!

18.00 HOR

19.00 Klinački žur: MANDA

20.00 K’O NEKAD U OSAM

03.01.2019. ČETVRTAK

10-12 Kreativna radionica: STRAHA OD MRAKA

11-13 ŠKOLA JAHANJA

13-14 ŠKOLA KLIZANJA

17-19 Kreativna radionica: STRAHA OD MRAKA

18.00 Koncert za decu: BOLE SVI TE VOLE

19.00 CRKVENI HOR

19.30 Bend: TRILOGY

04.01.2019. PETAK

10-12 Kreativna radionica: KAKO SE IGRALA MOJA BAKA

13-14 ŠKOLA KLIZANJA

17-19 Kreativna radionica: KAKO SE IGRALA MOJA BAKA

18.00 Predstava: KROKODOKODIL

19.00 Pevačka grupa ČAUŠI

19.30 Bend: ČAURE

20.30 Bend: GIFT

05.01.2019. SUBOTA

11-13 Kreativna radionica: ZDRAVA HRANA-SVAKOG DANA!

12.00 HOR

11-13 ŠKOLA JAHANJA

13-14 ŠKOLA KLIZANJA

17-19 Kreativna radionica: ZDRAVA HRANA-SVAKOG DANA!

18.00 Predstava za decu na ledu: TIM ŠOU NA LEDU

19.00 Bend: IGOR I DUŠKO (CrossOver)

21.00 DJ SMUK

06.01.2019. NEDELJA

10-12 Kreativna radionica: SREĆAN BOŽIĆ I NOVA GODINA

12.00 Predstava: AGENCIJA ZA LEPO PONAŠANJE

12-14 FIJAKER STARI-vožnja fijaketom

13-14 ŠKOLA KLIZANJA

19.00 Bend: FISH VIBE

20.30 Bend: TIJANA DAPČEVIĆ

KLIZALIŠTE

SVAKI DAN: 09.30-13.00 i 16.30-21.15 časova

31.12.2018.: 09.00-01.00 časova

01.01.2019.: NE RADI

02.01.2019.: 16.30-21.15 časova

06.01.2019.: 09.30-13.00 časova

PRATITE NAS NA FB STRANICI SOMBORSKE ZIMSKE ČAROLIJE

https://www.facebook.com/somborskezimskecarolije/

OSTAVITE KOMENTAR

Napišite komentar!
Molimo Vas upišite ime

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.