TROFEJ STARE PAZOVE

kk-somborac

Takmičarska grupa karate kluba ‘’Somborac’’ učestvovala je proteklog vikenda na karate turniru Trofej Stare Pazove’’, koji je održan u Staroj Pazovi u organizaciji karate kluba ‘’’Front’’ i Karate saveza Vojvodine.

Na turniru je učestvovalo oko 500 takmičara iz tridesetak klubova. Osvojeno je ukupno 10 medalja za ‘’Somborac’’: 5 zlatnih, 3 srebrne i 2 bronzane.

Zlatne medalje u pojedinačnom kata nadmetanju osvojili su: pionir Vedran Jurić, Đorđe Hristov sa dve zlatne medalje u konkurenciji kadeta i Kristina Kosanović sa dve zlatne medalje u konkurenciji kadetkinja i juniorki.

Srebrne medalje osvojili su Jana Mijatović u kateoriji kadetkinja, kadet Jovan Mirković i Teodor Terzić u kategorji muških nada.

Bronzane medalje osvojili su: Mihajlo Dokoza u kategoriji pionira i Kristina Kosanović u apsolutnom nivou kadetkinja.