U SOMBORU ODRŽAN MMA SPEKTAKL

mma-borbe

U Sportskoj hali Mostonga u Somboru održan je najveći borilački spektakl u regionu, 35. po redu SBC (Serbian Battle Campionship). Veliki broj ljubitelja MMA borbi imao je priliku da na delu vidi velika svetska imena iz Rusije, Italije, Hrvatske, BiH, Brazila, kao i najistaknutija imena domaće MMA scene.

Na programu je bilo deset borbi, a pobednici su u svojim kategorijama Miloš Francuski, Leon Krajačić, Nikola “Yakuza” Drljača, Grigorij Mišin, Danijel Špoljarić, Nikolay Nikitenko, Stevan Jarić, Dževad Muftić, Yakov Ekimov, dok je u glavnoj borbi večeri, tehničkim nokautom u drugoj rundi, pobedu odneo Viktor Kolesnik, savladavši brazilskog borca Vilijama Diasa.

Organizatori ovogodišnjeg SBC turnira u Somboru su istakli veliko zadovoljstvo dobrim odzivom somborske publike, kao i sjajnu saradnju sa lokalnom samoupravom, koja je, kao i uvek do sada, prepoznala atraktivnost i važnost ovakvog jednog spektakla i pomogla oko organizacije.

Izvor: SomborNjuz

ПретходниOpljačkana menjačnica u Apatinu, traga se za počiniocem
СледећиZAKLETVA I OBUKA VOJNE POLICIJE ZA MULTINACIONALNE OPERACIJE U SOMBORSKOJ KASARNI

ОСТАВИТЕ КОМЕНТАР

Напишите коментар!
Молимо Вас упишите име

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.