Vesti iz FK TELEČKE

fk_teleka_fudbal

Prva pripremna utakmica za nastavak prvenstva, gostovanje u Šantiću klubu koji je jednu ligu iznad našega ranga.

Utakmica u kojoj smo u većini susreta dominirali igrom i ritmom. Sa puno većim brojem prilika koje na žalost nismo iskoristili.

Na kraju prvog poluvremena mislim da su domaćini iz višeg ranga bili zadovoljniji sa 0:0.

U drugom poluvremenu nastavili smo u istom ritmu ali je jednim kiksem naše odbrane domaćin ipak došao do vođstva od 1:0.

Pojačali smo ritam uz odlično vođenje trenerskog tandema Marjakaj i Marijanović što dovodi do rezultata izjednačenjem na 1:1 prelepim golom novajlije i pojačanja Adrijana Brkića. Pri samom kraju utakmice imali smo dva zicera, stopostotne šanse koje na žalost nismo iskoristili za konačan trijumf na startu priprema.

Svi fudbaleri su pokazali zavidnu igru i fizičku spremnost pred nastavak prvenstva što treba da ohrabruje pred nove utakmice.

Zahvaljujemo svima koji su se odazvali na današnju utakmicu. Sledeća pripremna utakmica očekuje nas u Nedelju 28.02.protiv Fk Dunava iz Bačkog Monoštora.